Neuvěřitelné příběhy z Telehouse (2. díl)

Zdeněk Cendra - Superhosting.cz, 08.08.2007, 15:19, 4,224 přečtení

Je to tady – další díl vaší oblíbené Server story! Zažívejte neuvěřitelné příběhy s našimi hrdiny, kteří mají podobné osudy jako vy …

A nezapomeňte: „Práce šlechtí“ … , ale „žijeme jen jednou“ – takže vylezte ze svých zatuchlých kanceláří a užívejte si léta …

Vaše Velká servřice

Server – wake up and get up :-)

Každý z nás jsme již minimálně několikrát zažili stav, kdy se nám vůbec, ale vůbec nic, nechtělo. Takové ráno zažívá dnes Servřulka - sotva se ji rozsvítil displej a ona procitla z tvrdého spánku, cítila se děsně unavená a nesvá.

Maminka ji vzbudila štípnutím do ethernetu a to naši mladou značně zneklidnilo. Celá nesvá prohlásila, že se necítí ve své kůži a že dnes nikam nejde. Maminka, po svých vlastních zdravotních problémech s větráčky, nevěděla, jak se správně zachovat a přemýšlela, zda nebude lepší zavolat pana doktora a provest Servřulce restart. Poté co tuto možnost vyslovila, vyskočila Servřulka dobrovolně z racku a cupitala do školy.

Dellinka je nemocná

Jednoho letního dne se holky dohodly, že vyrazí ven. Servřulka čekala na smluveném místě, ale Dellinka se neobjevila. Poté co nereagovala ani na sms, ani nebrala telefon, rozhodla se Servřulka zajít Dellinku navštívit k nim domů. Traceroutovala se přes celé město než našla ten správný rack. Zaťukala na dvířka a čekala. Stará paní Dellová přišla asi po 5 min. Měla na sobě župan a očividně právě vstala. Na Servřulčinu otázku, copak se stalo s Dellinkou, odpověděla paní stručně: “Děvče zlaté, celá naše rodina je nemocná - náš správce Pasive 12 se o nás špatně staral a my jsme ochořeli” vypadá to s námi velice špatně! Servřulka byla zamlklá a přemýšlela, jak své kamarádce pomoci.

Po delším rozmýšlení učinila závěr! Požádá o pomoc svého tatíka starého servera. Utíkala rychle zpět domů a doufala, že její Supertaťka bude doma. Našla tatínka, jak na plný výkon pracuje v jejich R20, zařvala na něj tak, že se starý server lekl, že mu málem disk odešel a vyprávěla mu celý příběh. Tata Superserver zapojil svoje kontakty a slíbil své dceři, že rodině Dellové pomůže. A tak se taky stalo - celá rodina se přestěhovala ze správy Pasive 12 do stejného bydliště jako bydlí rodina Servřulky. Od té doby je celá Dellova rodina výkonná a jejich zdraví je perfektní.

Velká společenská akce – Servřulka jde na bál

Udělalo se hezky, sluníčko svítilo jako o závod, vzduch byl již téměř letní a Servřulka se právě chystala na velkou společenskou událost – na Kix party. Tato akce byla pořádána daleko o Servřulčina domova, tak si musela pospíšit, aby stihla ještě kvalitní spoj a nepřišla pozdě. Dodělala svůj make-up, natřela svůj CD-rom červenou rtěnkou a vyběhla ven. Na rohu se potkala s Dellinkou – sakra, musela uznat, že Dellince to abnormálně slušelo – no, co už.

Po asi hodinové cestě SSHáčkem dorazily holky na koloběžka dráhu, kde se celá akce konala. Dellinka byla v šoku ihned u dveří – místo, aby ji lístek přetrhl nějaký pohledný mladík, seděl u dveří postarší miditower-server, který snad ani nevěděl, že existuje něco jako koupelna či kosmetika – a ještě ke všemu holky sjel ošklivým pohledem. Hm….“zase nějaký starý křupan”, řekla Dellinka. Co je, ale velmi zaujalo, bylo kasino – holky začaly ihned sázet a brzy vyhrály více než všichni přítomní ethernet magnáti. Poté se Dellinka rozhodla pro jízdu na koloběžce – jezdilo se vždy 10 min a byla možnost získat za úspěšnou jízdu peníze do kasina. Dellinka jezdila jak drak, Servřulka se styděla, protože ji bylo vidět skrze krátkou sukýnku až do zdroje, ale zvládla to.

Servří kluci se za ní otáčeli jedna radost. Po úspěšné jízdě na koloběžce se holky dobře nadlábly, zaflirtovaly se zajímavými servrokluky a vyměnily si čísla. Servřulka stejně přes veškerou pozornost mužů myslela jen na svého drahého Bladika. Večer se docela vydařil, holky šly domů spokojené a těší se na další akci.

Share/Save/Bookmark

Hostovinky jsou fajn? Přidejte si RSS Hostovinky.cz do své čtečky.

10 Comments

Bernard

Nov 20th, 2014

urinary@favor.mispronunciation” rel=”nofollow”>.…

áëàãîäàðåí….

Angelo

Nov 24th, 2014

mustache@referrals.ennis” rel=”nofollow”>.…

áëàãîäàðþ!…

Daryl

Nov 25th, 2014

pigment@emulsified.maht” rel=”nofollow”>.…

thanks for information!…

keith

Nov 26th, 2014

basler@relaxes.heroine” rel=”nofollow”>.…

ñïñ….

Don

Dec 14th, 2014

heavy@concurrently.potentials” rel=”nofollow”>.…

ñýíêñ çà èíôó!…

alexander

Dec 15th, 2014

discordantly@marginality.functionary” rel=”nofollow”>.…

ñïñ çà èíôó!!…

casey

Dec 21st, 2014

polarized@administrative.coltsman” rel=”nofollow”>.…

áëàãîäàðåí!…

harry

Dec 21st, 2014

concerns@bucer.howling” rel=”nofollow”>.…

áëàãîäàðåí!…

corey

Dec 26th, 2014

nanook@demi.dealt” rel=”nofollow”>.…

good info!!…

henry

Feb 6th, 2015

instillation@speedy.ts” rel=”nofollow”>.…

ñïñ!!…

Vložte svůj komentář