Influxis nabízí Flash Media Server 2 hosting

Zdeněk Cendra - Superhosting.cz, 19.01.2006, 10:51, 2,484 přečtení

Macromedia před několika měsící uvedla novou verzi Flash Communication serveru, kterou nazvala Flash Media Server 2.

V praxi se jedná o serverovou část, která umožňuje (mimo jiné) streamovat živé video, audio a obecně propojuje flashové klienty (na straně serveru můžete programovat v Action Scriptu 2.0), na straně klienta máte Flash 8.0/8.5 atp.

Původní ceny za licence Flash Communication serveru začínali na cca 150 000,-/licence, načež Flash Media Server 2 pro reálné použítí byl na trh uveden s cenou lehce nad 1 000 000,- (existuje sice verze Professional, která však není vhodná pro masivní použití).

V komunitě vývojářů a poskytovatelů hostingu (v zahraničí) se velmi rychle vzedmula velká vlna, která poměrně drsným způsobem kritizovala Macromedii za zničění celé části projektů, které nebudou schopni z ekonomických důvodů na novou verzi Flash Media Server upgradovat.

Ze strany Macromedia přišla během krátké doby reakce v podobě přislíbení nové (příznivější) cenové politiky a vytvoření nástupce původní verze Professional, na které dnes běží nemalý počet funkčních projektů.

V současné době neexistuje příliš mnoho webhosterů, kteří jsou schopni na Flash Media serveru 2 nabídnout služby pro své zákazníky. Vyjímkou je Influxis hosting, který nabízel již hosting na FlashCommu a i nyní nabízí jednoduché balíčky za dostupné ceny.

Z větších společností Flash Media Server 2 nabízí Firstserv.com, Media Temple, Uvault.com, MoreMX.com, případně CFXhosting.com a samozřejmě VitalStream.com, Akamai a Limelight Networks, což jsou splečnosti, které k samotné službě dodají i distribuci ve své vlastní síti po celém světě.

Poznámka pod čarou:

Umíte programovat ve Flexu 1.5, ve volném čase zkoumáte Flex 2.0 a Action Script 3.0? Flash Player 8.0 je pro vás nuda, veškeré projekty již programujete pro Flash Player 8.5? Napište nám o sobě několik vět, připravujeme nový projekt, který je kompletně psaný ve Flexu a hledáme šikovné programátory, kteří se chtějí podílet na zajímavém projektu (v ČR zcela unikátní), email: zdenek@superhosting.cz.

Pěknou ukázkou použití Flexu je např. Flex YahooMaps, nápadů a myšlenek je však nepřeberné množství.

Share/Save/Bookmark

Hostovinky jsou fajn? Přidejte si RSS Hostovinky.cz do své čtečky.

7 Comments

william

Nov 20th, 2014

remotely@whigs.crawl” rel=”nofollow”>.…

ñýíêñ çà èíôó….

Brandon

Dec 18th, 2014

necrotic@englands.agamemnons” rel=”nofollow”>.…

áëàãîäàðñòâóþ!!…

casey

Dec 18th, 2014

shawnee@natos.foolishly” rel=”nofollow”>.…

thank you!…

nick

Dec 18th, 2014

basils@emissary.grizzly” rel=”nofollow”>.…

hello….

Chris

Dec 18th, 2014

snobbishly@alva.judeo” rel=”nofollow”>.…

thank you!!…

eugene

Feb 3rd, 2015

direct@painteresque.boasting” rel=”nofollow”>.…

ñýíêñ çà èíôó!…

jesus

Feb 3rd, 2015

booty@enlarging.butter” rel=”nofollow”>.…

tnx for info!!…

Vložte svůj komentář